ponedjeljak, 29. februar 2016.

XXI MEĐUNARODNI NAUČNO-STRUČNI SKUP „INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2016“

Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore, u petak, 4. marta organizuje posjetu studenata naučno-stručnom skupu Informacione Tehnologije 2016 na Žabljaku.   U saradnji sa studentskom organizacijom EESTEC LC Podgorica (Udruženjem studenata elektrotehnike Evrope) biće organizovana i posjeta ovom skupu od strane studenata sa Univerziteta Mediteran i Univerziteta Donja Gorica.   Više informacija, kao i prijava za ovaj događaj mogu se izvršiti na linku.

Prevoz do i od Žabljaka i ručak su BESPLATNI za sve učesnike.

Studentske radionice kojima će studenti imati priliku da prisustvuju su:
  • Konkurs za nacionalne stipendije za izvrsnost za sufinansiranje master, PhD i postdoktorskih studija u inostranstvu;
  • Green ICT;
  • "Bee Happy" - Prvi hardverski startup iz Crne Gore;
  • Digitalizuj.me, doMEn - uspješna firma i motivacija studentima da se usavršavaju i napreduju;
  • Budućnost tehnološkog inkubatora u Crnoj Gori sprega između fakulteta i privrede;
  • Freelancer u Crnoj Gori;
  • Budućnost ICT-a je sada