petak, 27. oktobar 2017.

Uspješno završeni prvi "Dubrovački razgovori"

Prva konferencija “Dubrovački razgovori” uspješno je održana u Dubrovniku od 20-22.10.2017. godine. Konferencija je okupila predstavnike kompanija i gradova jadranske regije i Mediterana i razgovaralo se o umrežavanju i povezivanju akademske i biznis zajednice. Osnivači i utemeljivači “Dubrovačkih razgovora”, akademici prof. dr Veselin Vukotić, Rektor UDG; prof. dr Ejup Ganić, Predsjednik Sarajevo School of Science and Technology iz Sarajeva (Bosna i Hercegovina) i prof. dr Ivo Šlaus, Dekan Visoke škole međunarodnih odnosa i diplomacije Dag Hammarskjöld iz Zagreba (Hrvatska) će nastaviti sa organizacijom ovog događaja i izborom tema podsticati razvoj novih ideja, i u predstojećim godinama. Više informacija o događaju i fotografije možete naći na zvaničnoj web stranici Konferencije.