četvrtak, 5. april 2018.

UDG Kup u tenisu

Univerzitet Donja Gorica i Studentsko sportsko društvo UDG organizuju UDG kup u tenisu. Najuspješniji na ovom takmičenju mogu učestvovati na EUSA Igrama u Coimbri u julu ove godine. Takmičenje će se održati u subotu, 14. aprila u Podgorici, Tereni Čelebić, SC Verde. Učešće je besplatno i pravo učešća imaju svi studenti UDG-a. Igra se singl u muškoj i ženskoj konkurenciji na 9 osvojenih gemova.Svi zainteresovani studenti se mogu prijaviti na mail: sportska.olimpijada@udg.edu.me najkasnije do petka, 13. aprila do 14 časova, ili na terenima na dan takmičenja od 9.00 do 9.30h. U prijavi je neophodno navesti ime, prezime, kontakt telefon, naziv fakulteta, broj indexa. * Na samom takmičenju neophodno je donijeti potvrdu o studiranju.