utorak, 29. novembar 2016.

Stipendije za studijski boravak u Turskoj

Univerzitet Donja Gorica u saradnji sa Middle East Technical University u Ankari, Turska, posredstvom Erasmus + programa Međunarodne kreditne mobilnosti studenata osnovnih i postdiplomskih studija, raspisuje konkurs za dobijanje stipendije u trajanju od pet mjeseci za ljetnji semestar studijske 2016/2017. godine. Svi zainteresovani mogu se prijaviti najkasnije do 16.12.2016. godine slanjem dokumenata na e-mail i online aplikacijom.

Potrebna dokumenta za apliciranje za stipendiju univerziteta Middle East Technical University, Ankara, Turska:

a) Za osnovne studije:

1. Dokaz o znanju engleskog jezika (minimum B1 nivo) – (u prilogu English Proficiency Document);
  2. Potvrda o položenim ispitima;
  3. Motivaciono pismo;
  4. Kopija pasoša ili lične karte;

Potvrda o studiranju – (u prilogu – Home University Confirmation Letter);

b) Postdiplomske i doktorske studije:

1. Dokaz o znanju engleskog jezika (minimum B1 nivo);
  2. Potvrda o položenim ispitima;