srijeda, 17. oktobar 2018.

Pripremna nastava za polaganje pravosudnog ispita

Fakultet Pravnih Nauka Univerziteta Donja Gorica organizuje pripremnu nastava za polaganje pravosudnog ispita.

Pripremna nastava za polaganje pravosudnog ispita će početi 09. novembra 2018. godine sa ukupnim fondom od 70 časova. Predavanja će se odvijati petkom poslije podne i subotom. Raspored predavanja biće blagovremeno istaknut na internet stranici Fakulteta pravnih nauka.
Pripremna nastava će se održavati u prostorijama Fakulteta pravnih nauka, na prvom spratu.
Cijena kursa je 240,00€. Cijena kursa za kandidate koji su diplomirali na Fakultetu pravnih nauka Univerziteta Donja Gorica iznosi 200,00€. Postoji mogućnost plaćanja u dvije jednake rate.
Prijave se predaju do 08. novembra 2018. godine, radnim danima u terminu od 10h do 13h.
Kontakt: 020/410-708; mail: fpn@udg.edu.me

Predavači:
prof. dr Zoran Stojanović, prof. dr Vuk Radović, prof. dr Slobodan Panov, prof. dr Goran Obradović, prof. dr Marija Karanikić – Mirić, Petar Stojanović (sudija Vrhovnog suda CG), Vesna Begović (sudija Vrhovnog suda CG), doc. dr Slobodan Stojanović (advokat), Branka Lakočević (predsjednica Upravnog suda CG), Zoran Radović (sudija i predsjednik Osnovnog suda u PG), mr Nikola Šaranović (generalni direktor Direktorata za međunarodnu pravnu saradnju) i drugi istaknuti stručnjaci iz oblasti prava.