nedjelja, 11. septembar 2016.

Početak nastave za prvu godinu - pojašnjenje

Zbog značajnog broja pristiglih pitanja, pojašnjavamo obaveze studenata prve godine za narednu sedmicu. Na sljedećim fakultetima: Fakultet pravnih nauka, Humanističke studije, Fakultet umjetnosti i Filološki fakultet, studenti prvog dana prate nastavu po ranije posebno objavljenom rasporedu za prvi dan nastave (nastava počinje u 9:30 i traje do 12:30). Od utorka, studenti prate nastavu po rasporedu za zimski semestar, koji je ranije objavljen na sajtovima fakulteta. Na sljedećim fakultetima: Fakultet za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis, Fakultet za informacione sisteme i tehnologije, Fakultet za politehniku i Fakultet za kulturu i turizam (opšti smjer) studenti prva dana prate nastavu po ranije posebno objavljenom rasporedu za prva dva dana nastave (nastava u ponedjeljak traje od 8 - 11:20, a u utorak od 8 - 11:10 ). Od srijede, studenti prate nastavu po rasporedu za zimski semestar, koji je ranije objavljen (pogledati ranije objavljenu vijest). Na sljedećim fakultetima: Fakultet za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju, Fakultet za dizajn i multimediju, Sportski menadžment, Fakultet za kulturu i turizam (smjer Hotelijerstvo-Vatel) i Fakultet primijenjenih nauka (Matematika; Psihologija) studenti prva dana prate nastavu po ranije posebno objavljenom rasporedu za prva dva dana nastave (nastava u ponedjeljak traje od 11:30 - 13:45, a u utorak od 11:20 - 13:15 ). Od srijede, studenti prate nastavu po rasporedu za zimski semestar, koji je ranije objavljen (pogledati ranije objavljenu vijest).