utorak, 27. jun 2017.

Odbrana diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju

Studenti drugog ciklusa redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju, Univerziteta Donja Gorica, su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima, koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje. Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Turističkog koncepta u budućnosti i Književnosti. Kao kruna tih napora, u srijedu, 28. Juna 2017.god., devet studenata druge generacije će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova. S tim u vezi, veliko nam je zadovoljstvo da Vas pozovemo da prisustvujete javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju. Odbrana će se održati u amfiteatru A2 sa početkom u 14h (šest studenata) i AS sa početkom u 14h (tri studenta) nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDGa. U prilogu se nalazi agenda događaja. Dobro došli!