utorak, 18. septembar 2018.

Konkurs za upis na specijalističke i magistarske studije za školsku 2018/19. godinu

Raspisan je konkurs za upis na specijalističke i magistarske studije za školsku 2018/19. godinu na Fakultetu za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju - UDG. Prijavljivanje kandidata je do 05. oktobra 2018. godine.U širem tesktu obavještenja možete naći dodatne informacije. Informacije o dokumentima koje treba dostaviti prilikom upisa su u nastavku: A) ZA STUDENTE KOJI NIJESU ZAVRŠILI OSNOVNE STUDIJE NA UDG-u: • Uvjerenje o završenom fakultetu;• Izvod iz matične knjige rođenih ili kopija lične karte; • 2 ŠV obrasca (kupuju se u knjižarama); • 2 fotografije;• Dokaz o uplati školarine (krajnji rok za uplatu prve rate je 15.11.2018). B) ZA STUDENTE KOJI SU ZAVRŠILI OSNOVNE STUDIJE NA NEKOM OD FAKULTETA UDG-a: Studenti koji upisuju specijalističke studije na UDG: • 2 ŠV obrasca (kupuju se u knjižarama);• Dokaz o uplati školarine (krajnji rok za uplatu prve rate je 15.11.2018).Sva dokumenta su dostupna na sajtu Fakulteta u dijelu Download/Postdiploma.