četvrtak, 30. novembar 2017.

Konkurs za dodjelu stipendija za ljetnji semestar 2017/18. na XIHUA univerzitetu

U okviru saradnje sa XIHUA Univerzitetom iz Kine, Univerzitet Donja Gorica raspisuje konkurs za dodjelu 4 stipendije za ljetnji semestar 2017/18. godine.   Stipendija uključuje troškove smještaja i ishrane, izučavanje kineske kulture i kineskog jezika, kao i dobijanje mentora iz oblasti iz koje student dolazi. Troškovi avionske karte, vize i zdravstvenog osiguranja nisu uključeni u stipendiju, odnosno, navedene troškove pokriva student.   Svi zainteresovani studenti prijave mogu slati direktno na mail Kancelarije za međunarodnju saradnju i razmjenu, Bojani Mališić na bojana.malisic@udg.edu.me najkasnije do 10. decembra 2017. godine do 23:59h. Prijave pristigle nakon definisanog roka neće biti razmatrane. Nakon završene prijave biće organizovan sastanak sa zainteresovanim studentima u Rektoratu Univerziteta Donja Gorica. Kandidati koji budu odabrani za stipendiranje potpisuju Ugovor sa Univerzitetom Donja Gorica. Srdačan pozdrav, Kancelarija za međunarodnu saradnju i razmjenu, UDG P.S. Više informacija o XIHUA Univerzitetu može naći na sljedećem linku.