utorak, 10. april 2018.

Konkurs za dodjelu novčane i nenovčane pomoći privrednim društvima

Fondacija UDG-a “SLOBODA I PREDUZETNIŠTVO” raspisuje Konkurs za dodjelu novčane i nenovčane pomoći privrednim društvima. Nenovčna pomoć se dobija u vidu usluga, roba ili radova. Rok za slanje prijava za dodjelu novčane i nenovčane pomoći je 30. aprila 2018. u 23:59h. Detaljne informacije o Konkursu moguće je naći u opširnijoj verziji obavještenja, kao i u priloženom file-u.

Fondacija “SLOBODA I PREDUZETNIŠTVO”  je osnovana 2016. godine i ima za cilj da podrži realizaciju inovativnih i kreativnih ideja. Zvaničan rad Fondacije otpočeo je sa VI Berzom preduzetničkih ideja, održanom 09. maja 2016. godine.

Pravo prijave na Konkurs ima privredno društvo čiji osnivač ima minimum 50% vlasničkog udjela u navedenom privrednom društvu koje konkuriše za dobijanje novčane ili nenovčane pomoći. Pored navedenog, osnivač privrednog društva koje konkuriše mora da ispunjava najmanje 1 od sljedeća 4 uslova:

1. Da je aktivan student Univerziteta Donja Gorica,
  2. Da je bio aktivan student Univerziteta Donja Gorica minimum 2 godine,
  3. Da je u radnom odnosu na Univerzitetu Donja Gorica,
  4. Da je učestvovao na nekoj od prethodnih Berzi preduzetničkih ideja.

Odluku o dodjeli novčane i nenovčane pomoći prijavljenim privrednim društvima donijeće Savjet Fondacije, sačinjen od predstavnika eminentnih kompanija iz Crne Gore i regiona koje učestvuju na Berzi preduzetničkih ideja, i Upravni odbor Fondacije, a shodno Pravilniku o dodjeli novčane i nenovčane pomoći privrednim društvima.

Rezultati Konkursa će biti saopšteni tokom VIII Berze preduzetničkih ideja, 09. maja 2018. godine i istog dana biće objavljeni na sajtu Univerziteta Donja Gorica www.udg.edu.me.

Sva zainteresovana privredna društva je potrebno da na e-mail adresu Fondacije freedom@udg.edu.me pošalju popunjeni prijavni formular koji se nalazi u prilogu.

Sve dodatne informacije i pojašnjenja možete dobiti putem e-maila: freedom@udg.edu.me.

Upravni odbor Fondacije

Fondacija “Sloboda i preduzetništvo”

Univerzitet Donja Gorica, Oktoih 1, Donja Gorica

81 000 Podgorica, Crna Gora