utorak, 13. novembar 2018.

Delicious Montenegro - edukativni skup

U okviru projekta "Jačanje lokalnih poljoprivrednih proizvođača kroz promociju i dalji razvoj brenda Delicious Montenegro", Fondacija za slobodu i preduzetništvo organizuje edukativni skup u zajedničkoj saradnji sa Ministarstvom poljoprivrede i ruralnog razvoja i Fakultetom za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju Univerziteta Donja Gorica.Glavni cilj događaja je jačanje kapaciteta donosilaca odluka i proizvođača o tome kako smanjiti regionalne nejednakosti kroz zdravu poljoprivrednu politiku, brendiranje i promociju.Događaj će se održati 21. novembra 2018. godine u hotelu Podgorica sa početkom u 10.00h. U prilogu je agenda događaja, biografija glavnog eksperta i kratkeinformacije o brendu Delicious Montenegro.