srijeda, 20. jun 2018.

CreMaCo konkurs za poziciju junior digital account

CreMaCo je najveća lokalna marketinška agencija u Crnoj Gori. Neki od partnera ove kompanije su su Atlantic Grupa (Cedevita, Argeta, Smoki…), Red Bull, Mondelez (Milka), Jaffa, Cockta, Lovćen Osiguranje, NTC, Samsung, Privredna Komora, Crnogorski Telekom i još mnogi drugi svjetski poznati brendovi. CreMaCo se bavi produkcijom, media planning-om i media buying-om kako offline tako i online kanala. Otvoren je konkurs za poziciju junior digital account – prilika namijenjena studentima završne godine ili svršenih studija u prethodnom periodu. Rok za prijavu: 24.06.2018. god. Više informacija o konkursu moguće je naći u opširnijoj verziji obavještenja.

Posao Digital Account-a podrazumijeva nadgledanje i monitoring online kampanji, komunikacija sa klijentima i uključuje posao Community menadžera za pojedine klijente.

Ovaj posao je idealna početak za studente FIST-a ili  FMEFB-a, jer će dobiti obuku u djelatnosti koju u Crnoj Gori poznaje jako mali broj ljudi i na tržištu nedostaje stručnog kadra. Takođe, zahvaljujući obimu posla i veličini brendova sa kojima sarađujemo, kandidat će dobiti priliku da koristi najnovije tehnologije i softvere uz jako širok spektar razlitih kampanji.

Jedan od projekata CreMaCo agencije je i portal FOSmedia, tako da će izabrani kandidat imati priliku da upozna i agencijski i medijski dio posla.

Kandidati koji žele da postanu naše kolege potrebno je da budu:

Precizni

Komunikativni

Odgovorni

Kreativni

Spremni da uče

Od tehničkih vještina očekuje se:

Napredni nivo znanja engleskog jezika (komunikacija sa pojedinim klijentima je na engleskom)

Jako dobro poznavanje Office Paketa, naročito Excel-a

Da zna kako da brzo i efikasno „Gugla“ (posao je dinamičan i zajtjeva usvajanje novih znanja)

Kandidati mogu poslati svoj CV do 24.06. na adresu luka.nikolic@cremaco.org sa naslovom e-maila UDG CREMACO, a putem istog mail-a mogu uputiti sva dodatna pitanja.