ponedjeljak, 20. maj 2024.

Blended Intensive Programme na Sopot University of Applied Sciences, Poland

U okviru saradnje koju je UDG ostvario sa Sopot University of Applied Sciences iz Poljske  podsredstvom Erasmus + programa međunarodne kreditne mobilnosti, pozivamo studente da se prijave i učestvuju u programu “Blended Intensive Program”. Poziv je otvoren za studente osnovnih studija i master studija.

Oblast: ekonomija, pravo, informacioni sistemi i tehnologije, humanističke studije, umjetnost, dizajn i multimedija, kultura i turizam

Broj mjesta: do 8

Učesnicima će biti obezbijeđeni troškovi boravka, avionska karta i smještaj u skladu sa pravilima programa.

Program će biti realizovan od on-line dio programa, dok će drugi dio programa biti organizovan u junu na Sopot University of Applied Sciences u Poljskoj.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti na mail erasmusplus.udg@udg.edu.me najkasnije do 25.5.2024. godine uz slanje kopije pasoša, potvrde o položenim ispitima i motivacionog pisma.